Sosyal Sorumluluk

Bir toplumda faaliyet gösteren her firmanın zaman, insan gücü ve maddi kaynaklarının en az yüzde onunu sosyal sorumluluk projelerine ayırması gerektiğini düşünüyoruz. Bu bağlamdaki 1.projemizde Antalya Yaşam Akademi Derneği ile birlikte çalışıyoruz.

Ülkemizde zihinsel ve bedensel engeli olan kişilere devlet tarafından 18 yaşına kadar özel eğitim imkanı sağlanıyor. "Özürlü" gençlerimiz 18 yaşından sonra rehabilitasyon süreçleri tamamlanmış sayılarak ailelere, akrabalara teslim ediliyor. Aslında hepimiz biliyoruz; bu durumdaki pek çok kişiyi gerçekten "rehabilite" etmeye imkan yok. Onlar, ömürleri boyu bu toplumun özel ilgi isteyen bireyleri olarak yaşayacaklar. Antalya Yaşam Akademi Derneği, işte bu dostlarımıza sahip çıkmaya çalışıyor. Onları bir çatı altında bir araya getiriyor ve topluma entegrasyonları için uğraş veriyor.

Yaşam Akademi Derneği'nin faaliyetlerini fotoğraf ve video ile belgeliyoruz. Örnek fotoğrafları burada görebilirsiniz.

Derneğin Web Sayfası (web sitesi yenileme sebebiyle geçici olarak hizmet verememektedir)


2. sosyal sorumluluk projemiz  sporun hayatlarında özel bir yeri olan insanlar ile ilgili. Antalya ampute süperlig takımına evinde yaptığı karşılaşmalarda fotoğraf çekimiyle destek oluyoruz.Bunun dışında Kızılay Batı Akdeniz Kan Merkezi ile birlikte çalışıyoruz. Kan suni olarak üretilemeyen ve hayati öneme sahip bir tıbbi ihtiyaç. Kan bağışını teşvik amacıyla yaptığımız çekimleri 360 derece sanal turlar sayfasında görebilirsiniz.